سازمان نظام پزشکی مراغه و ملکان  `

برگزاری دومین نشست هم‌اندیشی نظام سلامت کشور در خصوص تخصیص 12 هزار میلیارد تومان در سازمان تأمین‌اجتماعی
برگزاری دومین نشست هم‌اندیشی نظام سلامت کشور در خصوص تخصیص 12 هزار میلیارد تومان در سازمان تأمین‌اجتماعی

با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دومین نشست هم‌اندیشی نظام سلامت کشور در سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکتر سیدتقی نوربخش در ابتدای این نشست با بیان این که نگاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نظام سلامت مشترک و برای حل مشکلات مردم است، گفت: حل مشکلات مردم در حوزه سلامت و رفع نگرانی و دغدغه‌های اقشار مختلف مردم مورد تأکید ریاست جمهوری‌اسلامی ایران و از اهداف مشترک میان سازمان تأمین‌اجتماعی و وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
نوربخش از تخصیص بهینه منابع از محل اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها توسط دولت به نظام سلامت کشور که حدود 12 هزار میلیارد تومان است، تقدیر و تشکر کرد و گفت: این موضوع که برای اولین بار محقق می‌شود و در دولتهای قبلی علی رغم تخصیص‌های صورت گرفته، اجرایی نشده بود، بسیار حایز اهمیت است.
وی گفت: قیمت‌گذاری و تعیین خدمات پزشکی و تعرفه از مباحثی است که در جلسه با وزارت‌ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بحث قرار می‌گیرد تا بتوانیم به تعرفه‌ای مناسب دست پیدا کنیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: همدلی موجود میان سازمان تأمین‌اجتماعی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت برای حل مسائل و مشکلات، بی‌نظیر است و این همدلی را فرصتی برای سازمان و بیمه‌شدگان می‌دانم.
نوربخش تصریح کرد: از سوی دیگر وفاق موجود میان حوزه‌های بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی سازمان تأمین‌اجتماعی فرصت مغتنمی برای مدیریت این سازمان است تا بتواند از این فرصت برای رسیدن به اهداف سازمان و پاسخگویی به مطالبات بیمه‌شدگان و شرکای اجتماعی بهره گیرد.
وی گفت: شرکای اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی به این سازمان اعتماد دارند و با گذر از چالش‌ها و حاشیه‌هایی که به صورت ناخواسته برای سازمان تأمین‌اجتماعی پیش آمده بود، به وظایف و مأموریت‌های خود ادامه می‌دهیم.
سلامت نیوز: تخصیص 12 هزار میلیارد تومان از محل اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به نظام سلامت

موضوع : اخبار عمومی | بازديد : 711 |  1392-11-09

اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد
طراحي از طراحان سنا نت