سازمان نظام پزشکی مراغه و ملکان  `

آغاز دور جديد كنفرانس هاى علمى ماهانه نظام پزشكى مراغه
آغاز دور جديد كنفرانس هاى علمى ماهانه نظام پزشكى مراغه

كنفرانس هاى علمى ماهانه سازمان نظام پزشكى مراغه كه از چند سال پيش و به همت همكاران از گروههاى مختلف و به صورت ارائه سخنرانى يا موارد بيمارى جالب برگزار مى شد، پس از وقفه چندين ماهه در آخرين سه شنبه آذرماه آغاز شد. اين كنفرانس اين بار به همراه يك وعده شام سبك به ميزبانى شركت بيمه نوين نمايندگى عطارزاده برگزار شد و اطلاع رسانى از طريق اس ام اس در دو نوبت انجام و با پاسخ اس ام اس براى تعداد حاضرين شام آمارگيرى تقريبى شد.
موضوع سخنرانى اول بى اختيارى ادرارى و طبقه بندى آن و موضوع بيمارى مورد معرفى در بخش case presentation بيمار شيرخوار مبتلا به بروسلوز و احتمال انتقال از طريق شير مادر بود كه به ترتيب توسط آقايان دكتر فرزين سليمان زاده و دكتر يونس بدرى ارائه گرديد. در ابتداى برنامه نيز آقاى دكتر مقدم شهابى، رئيس سازمان نظام پزشكى مراغه با خير مقدم به ميهمانان از آغاز مجدد اين جلسات علمى ابراز خرسندى كردند و تداوم آن را به شكل هر چه پربارتر خواستار شدند.
پس از برگزارى اين جلسه مطلع شديم كه برخى از همكاران پيامك هاى خبررسانى را دريافت نكرده اند و به همين دليل از حضور ايشان بى بهره مانده ايم. مقرر شد حتى المقدور از ماه بعد خبررسانى علاوه بر پيامك از طريق ايميل و نامه كتبى نيز انجام گيرد.

موضوع : اخبار داخلی  | بازديد : 924 |  1392-10-08

اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد
طراحي از طراحان سنا نت