سازمان نظام پزشکی مراغه و ملکان  `

به قلم سردبیر، به نمایندگی از تحریریه
به قلم سردبیر، به نمایندگی از تحریریه

به نام خدا
به قلم سردبیر، به نمایندگی از تحریریه
خداوند را سپاس می گویم که فرصتی دست داد تا با همقطاران فرهیخته و پر تلاش مان، اعضای گرانقدر سازمان نظام پزشکی مراغه که در این شهر کهن و نیز جمعی از همکاران که در شهرستان ملکان مشغول خدمت رسانی اند چند خطی سخن گوییم.
در دنیایی که فوران اطلاعات و اخبار و داده ها در آن توقف ناپذیر می نماید، اگرچه یافتن آنچه از این داده ها میخواهیم از جهتی بسیار آسان شده است و اینترنت – هر چند دست و پا شکسته – به یاریمان می آید، اما از جهتی دیگر، یافتن منابعی که بهترین و مناسب ترین دسته از این انبوه اطلاعات را به آسانی به ما ارائه کنند، چندان ساده نیست. اینترنت به عنوان یک کل، شاید منبع چندان موثقی برای دریافت خبر نباشد مگر آنکه  روش یافتن منابع معتبر و مطالب مناسب شرایط زندگی و کار خودمان را در آن بیابیم. اخبار حیطه پزشکی خبرگزاری های رسمی گاهی چنان بی رمق و تکراری است که با تردید می توان ارزش خبری برای آنها قائل شد (لا اقل برای مخاطب حرفه ای). خبرگزاری های تخصصی تر دنیای پزشکی نیز به وضوح عمر و تجربه کمی دارند و اگرچه بودنشان غنیمتی است ، اما همه نیازهای ما را برآورده نمی کنند. عدم تسلط کافی بر زبانهای دیگر از جمله انگلیسی نیز باعث می شود جمع قابل توجهی از همکارانمان از پیگیری مداوم و آسان وبسایتها و منابع خارجی باز بمانند.
با گشایش وبسایت رسمی سازمان نظام پزشکی مراغه، گروهی از همکاران باذوق ، اهل علم و ادب و پر انگیزه ما به عنوان هیات تحریریه وبسایت گرد هم آمدند و قرار بر این شد که نهایت تلاش خود را برای ارائه بهترین و مفید ترین مطالب تالیفی و ترجمه ای چه در حوزه های علمی در گروههای مختلف و چه اخبار عمومی و صنفی محلی و کشوری به کار گیرند. البته این بدان معنا نیست که دایره نویسندگان مطالب وبسایت، محدود به همین عزیزان خواهد بود. تحریریه از همکاری و همفکری کلیه دوستان و اعضای گرامی با آغوش باز استقبال میکند و همراهی هر یک از شما با ما منتی است که بر ما خواهید گذاشت و موهبتی که بسیار مسرورمان خواهد کرد.
خبرنامه های خلاصه ای از مطالب جدیدتر وبسایت با فواصل زمانی دو تا سه هفته ای برای اعضای سایت که نشانی پست الکترونیکی (ایمیل) خود را در سایت وارد نمایند ارسال خواهد شد تا دسترسی به اخبار جدید را در داغ ترین زمان انتشار آنها ممکن سازد. برای بهتر شدن کارکرد این رسانه به حمایت، نقد و نظرات ارزشمند همگی همکاران محترم نیاز داریم. از طریق ایمیل، فکس یا تلفن با ما تماس بگیرید و پیغام بگذارید. به امید آن که در مدتی نه چندان طولانی، شاهد رونق بازار این سایت و رضایتمندی شما عزیزان از عملکرد سایت رسمی سازمان نظام پزشکی مراغه باشیم.
دکتر فرزین سلیمانزاده
اورولوژیست – سردبیر وب سایت

موضوع : مقالات علمی | بازديد : 952 | 

اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد
طراحي از طراحان سنا نت